TikTok İzləyici

Dünya üzrə TikTok İzləyici

✕ Ləğv edilə bilən

Detal

Digər paketlərdə gecikmə olanda bunla edək, baha olsa da

Minimum
10
Maksimum
3,500
1000 üçün
$14.34

Sifariş ver

Sifariş vermək üçün hesabına daxil ol.

1000 üçün $14.34
Daxil ol və sifariş ver Hesab yarat

Dünya üzrə TikTok İzləyici necə sifariş edilir?

  1. 1 Bu səhifədə miqdarı seç — qiymət dərhal öz valyutanda görünür.
  2. 2 Profilinin və ya postunun ictimai linkini yapışdır. Parol heç vaxt lazım deyil.
  3. 3 Balansı artır və sifarişi təsdiqlə — çatdırılma avtomatik başlayır.

Tez-tez verilən suallar

Dünya üzrə TikTok İzləyici nə qədər müddətə çatdırılır?

Orta çatdırılma müddəti ~1 gün. Sifariş ödəniş təsdiqlənən kimi avtomatik növbəyə düşür və 24/7 işləyir.

Dünya üzrə TikTok İzləyici üçün minimum və maksimum sifariş nə qədərdir?

Minimum 10, maksimum 3,500 ədəd. Bu aralıqda istənilən miqdarı seçə bilərsən, qiymət avtomatik hesablanır.

Dünya üzrə TikTok İzləyici neçəyədir?

1000 ədəd üçün $14.34. Abunə haqqı yoxdur — balansı artırırsan və yalnız sifariş etdiyinə görə ödəyirsən.

Dünya üzrə TikTok İzləyici üçün parol lazımdırmı?

Xeyr. Yalnız profilinin və ya postunun ictimai linki lazımdır. Parol, kod və ya hesaba giriş heç vaxt istənmir.